ANASAYFAKURUMSALHİZMETLERPROJELERKARİYERDUYURULARİLETİŞİMCAP DC Turkey ENGLISH
RK Mühendislik - Şirket ProfiliRK Mühendislik - Şirket Profili

RK YAPI MÜHENDİSLİK

RK Yapı Mühendislik, yurtiçi ve yurt dışı tüm yatırım projelerinde, mekanik tesisat ve elektrik tesisatı disiplinleri için her türlü mühendislik, danışmanlık, taahhüt ve proje yönetimi hizmetlerini güncel teknik gelişmelere, yerel ve uluslar arası mühendislik standartlarına uygun şekilde gerçekleştiren bir kurumdur.

Şirketimiz 15.05.2009 tarihinde mühendislik birikimlerini daha verimli ve gelişime açık bir platforma taşıma istekleri doğrultusunda RK Yapı Mühendislik İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. adıyla kurulmuştur. RK Yapı Mühendislik Merkez Ofisi Çengelköy’de, imalathanesi ise Rasathane’de bulunmaktadır.

Günümüzde hızla değişen ve gelişen teknolojiyi, özellikle bu teknolojinin birincil sahaları olan Makine ve Elektrik Mühendisliği (Mekanik Tesisat, Elektrik Tesisatı) müşterilerinin mevcut ve geleceğe uygun ihtiyaçlarına ve ulusal/uluslararası standartlara uygun bir biçimde pratiğe dönüştürmek, sahip olduğu geniş bilgi ve tecrübe ile projelerinde modern, ekonomik, çevreye duyarlı, estetik, emniyetli çözümler üreterek yüksek kalitede ve zamanında hizmet vermek şirketin en önde gelen hedefidir. Bu hedef doğrultusunda bir mühendislik şirketinin gereksinim duyduğu teknik ve idari organizasyon profesyonel ekip ve yaklaşımla oluşturulmuştur. Müşterilerinin, personeliyle anında iletişime geçerek bilgi alış verişinin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi, müşteri isteklerinin en etkin biçimde sonuçlandırılmasını sağlayarak her zaman daha iyisini yapmayı ilke edinmiştir.

Şirketin temel kalite politikası; müşteri memnuniyetini yerel ve uluslararası standartlara uygun verimli/ekonomik çözümler üreterek sağlamak, her yatırım projesinin kurumsal ve bireysel anlamda gelişim için fırsat olduğunu bilerek, proje-yatırım sürecinde gerçekleşen tüm olayları mümkün olduğunca matbu kayıt altına alarak ilerideki projelerde referans olarak kullanmak, mühendislik etiğinin ve yerel/uluslararası kanunların hükmü dışında herhangi bir çözüme asla yanaşmadan iş yapma süreçlerini sürekli geliştirmektir. Sahip olduğu iş ruhu ve anlayışla kaliteli ve etkin hizmet sürecimizde iş sağlığı ve güvenliği konusunda da gerekli tüm önlemleri alarak sıfır kaza amaçlamaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar Türkiye’nin birçok bölgesinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projeler ile, kendini devamlı geliştiren ve yenileyen, artan kapasitesi, büyüyen uzman kadrosu ve doğru malzeme seçimi bilgisiyle gösterdiğimiz gelişim ve istikrar sonucu sektörümüzde edindiğimiz saygın konumu sürekli üst seviyelere çıkarmayı ve yeni nesil mühendislik çözümlerinde öncü olmayı hedeflemekteyiz.

ISO 45001 İSG Yönetim Sistemi|ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi|ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi